O nás

Vytvárame ideálne riešenia pre Vás

Naše prvé kroky v pôsobení na trhu bolo vytvorenie jedinečného grafického a architektonického projektu v roku 2008, konkrétne projekt Virtuálna Považská Bystrica, ktorý zožal úspech nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Aj napriek nezvyčajnom type propagácie zožal tento projekt úspech a získal si tisícky fanúšikov a nasledovníkov.

V súbežnosti s týmto projektom sa nám podarilo získať zákazníkov z celého Slovenska, ktorých zaujala rýchlosť a precíznosť spracovania každej zákazky. Počas pôsobenia na trhu sme sa prispôsobovali potrebám klientov, takže do nášho portfólia pribudla aj 2D grafika a kreatívne návrhy corporate designu spoločností.

Prioritou vždy bolo a aj bude uspokojiť potreby zákazníka nielen po stránke kvalitnej práce, ale aj nízkou cenou v porovnaní s konkurenciou.

Vďaka skúsenostiam nielen z grafiky, ale aj z tlačových a výrobných technológií dokážeme vytvoriť ideálny typ spracovania reklamy, ktorý dosiahne úspech u zákazníkov, avšak je cenovo prijateľný pre klienta.

Na spracovaný tovar ponúkame garanciu kvality, rovnako ponúkame aj kvalitnú a expresnú montáž polepov a tabúľ.

Čo pre Vás môžeme urobiť?

2D grafické spracovanie: Grafika od vizitky až po billboard, alebo web. Sadzby tlače časopisov a novín. Corporate design spoločnosti, logo a ostatné propagačné materiály. 3D grafické spracovanie

Vizualizácie interiérov alebo exteriérov, vrátane návrhov dispozície a farebného zladenia priestorov.
Animácie preletu nad budovami alebo interiérmi stavieb. Vizualizácie s vložením modelu do fotografie, bez potreby merania stavby alebo lokality.

Tlač: Malonákladová tlač.Veľkonákladová tlač letákov, plagátov, časopisov a kníh.Veľkoformátová tlač bannerov, billboardov alebo obrazov.Polepy prevádzok, tabúľ a iných propagačných materiálov. Vyrezávané etikety a samolepky so špecifickým tvarom.

Reklamné predmety a marketing: Predaj reklamných predmetov s vlastnou potlačou. Poradenstvo a spracovanie online reklamy na sociálnych sieťac

Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá

Aj napriek množstvu konkurencie na trhu si budujeme najmä kvôli otvorenosti, solídnemu prístupu a ochote voči požiadavkám zákazníka čoraz lepšie postavenie a môžeme preto rozširovať naše služby.

Počas nášho pôsobenia na trhu sa stalo bežnou skúsenosťou, že sa náš zákazník po dokončení prvej zákazky stal pravidelným odberateľom služieb a tovaru.